Napouštěcí olej Sct. Croix je ideální volbou pro ochranu a zvýraznění struktury dřeva ve vašem domě i zahradě. Tento čistý přírodní produkt je vyroben na bázi lněných olejů, čínského dřevního oleje a výtažků přírodních pryskyřic, což zajišťuje dlouhodobou ochranu vašeho dřevěného nábytku, podlah, obkladů či zábradlí. Sct. Croix se nanáší jednou vrstvou, která zdůrazní přirozenou krásu dřeva, a další vrstvy poskytnou ještě větší ochranu proti povětrnostním vlivům. Hlavní parametry: - Neagresivní... Celý popis

Koupit za 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Napouštěcí olej Sct. Croix je ideální volbou pro ochranu a zvýraznění struktury dřeva ve vašem domě i zahradě. Tento čistý přírodní produkt je vyroben na bázi lněných olejů, čínského dřevního oleje a výtažků přírodních pryskyřic, což zajišťuje dlouhodobou ochranu vašeho dřevěného nábytku, podlah, obkladů či zábradlí. Sct. Croix se nanáší jednou vrstvou, která zdůrazní přirozenou krásu dřeva, a další vrstvy poskytnou ještě větší ochranu proti povětrnostním vlivům.

Hlavní parametry:
- Neagresivní k podkladům, bez tvorby skvrn
- Dlouhodobá ochrana dřeva
- Zdůrazňuje přirozenou strukturu dřeva
- Určený pro všechny druhy dřeva, zejména pro tvrdé dřeviny a teakové dřevo
- Objem: 1 litr nebo 2,5 litru
- Barvy k dispozici: teak nebo CLEAR (transparentní)
- EAN kódy: 8595100126818 (1 litr teak), 5703077106341 (1 litr CLEAR), 8595100125439 (2,5 litru CLEAR)
Zobrazit více

Parametry

Velikost balení 1 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud