Seedbomba plná Dobra

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Seedbomba je jedinečný produkt, který v sobě skrývá kouzlo přírody. Tato malá kulička vyrobená z jílu, kompostu a směsi semínek rostlin je vytvořena ručně lidmi s duševním onemocněním. Jejich péče a láska se promítá do každého detailu této seedbomby. V naší seedbombě s letničkami najdete skutečnou paletu barev a vůní. Aksamitník, černucha, mák, krásenka, měsíček, slunečnice, lichořeřišnice a brutnák - to jsou hlavní rostliny, které se z tohoto malého zázraku mohou vyklíčit. Každá z těchto rostlin... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Seedbomba je jedinečný produkt, který v sobě skrývá kouzlo přírody. Tato malá kulička vyrobená z jílu, kompostu a směsi semínek rostlin je vytvořena ručně lidmi s duševním onemocněním. Jejich péče a láska se promítá do každého detailu této seedbomby.

V naší seedbombě s letničkami najdete skutečnou paletu barev a vůní. Aksamitník, černucha, mák, krásenka, měsíček, slunečnice, lichořeřišnice a brutnák - to jsou hlavní rostliny, které se z tohoto malého zázraku mohou vyklíčit. Každá z těchto rostlin je krásná a jedinečná, a společně vytvářejí nádherný květinový záhon plný života.

S seedbombou je snadné zasadit nový život do světa. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a najít smutný kout nebo prázdný květináč, který by potřeboval trochu rozjasnit. Až se po zimě oteplí a začne pršet, jednoduše hodíte seedbombu na vybrané místo. Díky jarnímu dešti a přírodním silám máte šanci vidět, jak semínka vyklíčí a rostliny začnou růst.

Pokud si přejete mít seedbombu blízko sebe, můžete ji také lehce navlhčit a zasunout do truhlíku doma. Tímto způsobem budete mít možnost sledovat každý krok vývoje rostliny a těšit se na okamžik, kdy se rozkvetou a naplní váš domov svěžestí a krásou.

Seedbomba je nejenom jedinečným způsobem, jak přinést do světa nový život, ale také příležitostí podpořit dobrou věc. Každý nákup seedbomby přispívá na podporu lidí s duševním onemocněním, kteří se podílejí na její výrobě. S každou seedbombou děláte dobrý skutek a pomáháte těmto lidem najít smysl a radost v životě.

Hlavní parametry:
- Vyrobeno z jílu, kompostu a směsi semínek rostlin
- Obsahuje aksamitník, černuchu, mák, krásenku, měsíček, slunečnici, lichořeřišnici a brutnák
- Snadné použití - stačí ho hodit na vybrané místo nebo zasunout do truhlíku
- Podpora lidí s duševním onemocněním při výrobě seedbomby
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nakup na Dobro
Květinová semínka ano

Články odjinud