S lepidlem pro házenkářské míče schváleným EHF budete mít jistotu, že váš míč bude držet pevně a spolehlivě. Toto lepidlo se používá na nejvyšší úrovni házené a je určeno pro dospělé hráče, kteří si potrpí na kvalitu svého vybavení. Díky silnému lepícímu účinku se nemusíte bát, že by vám míč sklouzl z rukou v klíčovém okamžiku. Transparentní barva lepidla zajišťuje, že vaše ruce zůstanou čisté a bez viditelných stop po použití. Balení obsahuje 100 ml lepidla, což je dostatečné množství pro opakované... Celý popis

Koupit za 318 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lepidlem pro házenkářské míče schváleným EHF budete mít jistotu, že váš míč bude držet pevně a spolehlivě. Toto lepidlo se používá na nejvyšší úrovni házené a je určeno pro dospělé hráče, kteří si potrpí na kvalitu svého vybavení. Díky silnému lepícímu účinku se nemusíte bát, že by vám míč sklouzl z rukou v klíčovém okamžiku. Transparentní barva lepidla zajišťuje, že vaše ruce zůstanou čisté a bez viditelných stop po použití. Balení obsahuje 100 ml lepidla, což je dostatečné množství pro opakované použití.

Hlavní parametry:
- Schváleno EHF
- Silný lepící účinek
- Určeno pro dospělé hráče
- Transparentní barva
- Balení obsahuje 100 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Select
Typ lepidla
Barva transparentní
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud