Setacolor Opaque 45 ml - různé barvy, 96 Pearl pink Přineste svým textilním projektům nový život s barvami na textil Setacolor Opaque od PÉBÉO. Tyto vysoce kvalitní barvy jsou nejen krycí, jasné a světlostálé, ale také vodou ředitelné, což z nich činí skvělou volbu pro vaše umělecké nápady. S intenzivními a zářivými odstíny, které se dají snadno míchat, budete mít nekonečné možnosti barevných kombinací. Díky pružnému a ohebnému finálnímu efektu zůstane váš materiál pohodlný a snadno použitelný.... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Setacolor Opaque 45 ml - různé barvy, 96 Pearl pink

Přineste svým textilním projektům nový život s barvami na textil Setacolor Opaque od PÉBÉO. Tyto vysoce kvalitní barvy jsou nejen krycí, jasné a světlostálé, ale také vodou ředitelné, což z nich činí skvělou volbu pro vaše umělecké nápady. S intenzivními a zářivými odstíny, které se dají snadno míchat, budete mít nekonečné možnosti barevných kombinací.

Díky pružnému a ohebnému finálnímu efektu zůstane váš materiál pohodlný a snadno použitelný. Pokud plánujete malovat na tmavý podklad, doporučujeme podmalovat motiv bílou nebo jinou světlou barvou, abyste dosáhli optimálního výsledku. Barvy se nanášejí štětcem a perfektně drží na různých typech textilií, včetně přírodních materiálů jako je bavlna nebo len, ale i na kůži a některých syntetických tkaninách.

Schnutí barev na vzduchu trvá přibližně hodinu, po které je třeba je fixovat žehlením z rubové strany po dobu 5 minut (s teplotou žehličky nastavenou podle typu textilie) nebo vložením do trouby předehřáté na 150°C po dobu 5 minut. Po fixaci jsou barvy nesmyvatelné a lze prát v ruce nebo v pračce při 40°C, či čistit za sucha.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 45 ml
- Typ: Krycí (Opaque)
- Barva: 96 Pearl pink
- Vodou ředitelné
- Světlostálé barvy
- Zářivé a intenzivní odstíny
- Pružný a ohebný finální efekt
- Fixace žehlením nebo troubovým zahřátím
- Nesmyvatelné po fixaci
- Snadné míchání barev
- Ideální pro přírodní i umělé textilie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo
Barva růžové

Články odjinud