Setacolor Opaque se semišovým efektem 45 ml - různé barvy Pébéo Setacolor Suede Effect jsou vysoce kvalitní barvy na textil, které vašim tkaninám dodají 3D efekt s měkkým povrchem a semišovým nádechem. Tyto barvy jsou ideální pro malování velkých ploch i pro vytváření jemných linek či krajek pomocí kapátka. Jsou jasné, syté, světlostálé a vodou ředitelné, takže můžete dosáhnout různých odstínů a efektů. Díky jejich metalickému nádechu se odstíny na světle mění a ponechávají materiál pružný a ohebný.... Celý popis

Koupit za 105 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Setacolor Opaque se semišovým efektem 45 ml - různé barvy

Pébéo Setacolor Suede Effect jsou vysoce kvalitní barvy na textil, které vašim tkaninám dodají 3D efekt s měkkým povrchem a semišovým nádechem. Tyto barvy jsou ideální pro malování velkých ploch i pro vytváření jemných linek či krajek pomocí kapátka. Jsou jasné, syté, světlostálé a vodou ředitelné, takže můžete dosáhnout různých odstínů a efektů. Díky jejich metalickému nádechu se odstíny na světle mění a ponechávají materiál pružný a ohebný.

Fixace barev je jednoduchá - stačí je zažehlit z rubové strany po dobu 5 minut nebo vložit do trouby předehřáté na 150°C po dobu 5 minut. Po fixaci jsou barvy nesmyvatelné, takže se nemusíte bát praní či čištění za sucha. Doporučujeme motiv podmalovat bílou barvou při malování na tmavý podklad a nové textilie vyprat před použitím barev.

Hlavní parametry:
- Objem: 45 ml
- Efekt: semišový
- Vhodné pro: textil
- Fixace: žehlením nebo v troubě
- Nesmyvatelné po fixaci
- Vodou ředitelné
- Syté a jasné barvy
- Metalický efekt
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo
Barva fialové

Články odjinud