Setacolor Opaque se semišovým efektem 45 ml - různé barvy, 309 SE Powder blue Nechte vaši kreativitu našlapovat nové cesty s barvami na textil Pébéo Setacolor Suede Effect! Tyto vysoce kvalitní barvy dodají vašim tkaninám 3D efekt s měkkým povrchem a semišovým nádechem, který se projeví až po fixaci. S nimi můžete malovat velké plochy nebo vytvořit jemné linky či krajky pomocí kapátka. Jasné, syté a světlostálé barvy jsou vhodné pro tmavý i světlý textil a mohou být ředěny vodou. Jejich zářivé... Celý popis

Koupit za 105 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Setacolor Opaque se semišovým efektem 45 ml - různé barvy, 309 SE Powder blue

Nechte vaši kreativitu našlapovat nové cesty s barvami na textil Pébéo Setacolor Suede Effect! Tyto vysoce kvalitní barvy dodají vašim tkaninám 3D efekt s měkkým povrchem a semišovým nádechem, který se projeví až po fixaci. S nimi můžete malovat velké plochy nebo vytvořit jemné linky či krajky pomocí kapátka. Jasné, syté a světlostálé barvy jsou vhodné pro tmavý i světlý textil a mohou být ředěny vodou. Jejich zářivé odstíny s metalickým efektem se dají snadno míchat, a materiál zůstává po nanesení pružný a ohebný.

Pokud se rozhodnete malovat tmavý podklad, doporučujeme podmalovat motiv bílou nebo jinou světlou barvou pro optimální výsledek. Barvy se snadno nanášejí štětcem a dobře drží na přírodních textiliích, jako je bavlna, len, kůže, nebo některých umělých materiálech (po předchozím vyprání a odstranění nečistot). Po zaschnutí na vzduchu cca 1 hodinu se barvy fixují žehlením z rubové strany po dobu 5 minut (při teplotě podle typu textilie) nebo v troubě předehřáté na 150°C po dobu 5 minut. Po fixaci jsou barvy nesmyvatelné a lze prát v ruce nebo v pračce při 40°C, či čistit za sucha.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 45 ml
- Efekt: semišový
- Barva: 309 SE Powder blue
- Fixace: žehlením nebo v troubě
- Schne na vzduchu: cca 1 hodina
- Nesmyvatelné po fixaci
- Vhodné pro přírodní i umělé textilie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pébéo
Barva modré

Články odjinud