Shigematsu polomaska RS-01S

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Polomaska Shigematsu RS01 je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. S pouhými 140g je velmi lehká a pohodlná i při dlouhodobém nošení. Lícnice masky je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky elastickému 4-bodovému upínacímu systému je maska snadno a bezpečně upevněna. Důležitou vlastností této masky je bajonetový systém upínání filtrů, který umožňuje snadné a rychlé připojení různých typů... Celý popis

Koupit za 722 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska Shigematsu RS01 je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. S pouhými 140g je velmi lehká a pohodlná i při dlouhodobém nošení. Lícnice masky je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, což zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky elastickému 4-bodovému upínacímu systému je maska snadno a bezpečně upevněna.

Důležitou vlastností této masky je bajonetový systém upínání filtrů, který umožňuje snadné a rychlé připojení různých typů kanystrových filtrů. To znamená, že můžete využít široký sortiment filtrů dle vašich potřeb a preferencí. S touto polomaskou budete mít jistotu efektivní ochrany dýchacích cest při práci nebo jiných činnostech, kde je důležitá ochrana proti škodlivým částicím ve vzduchu.

Hlavní parametry:
- Velmi lehká konstrukce, váží pouze 140g
- Lícnice vyrobena z vysoce kvalitního a odolného silikonu
- Elastický 4-bodový upínací systém pro snadné a bezpečné upevnění
- Bajonetový systém upínání filtrů pro využití různých typů kanystrových filtrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce STS Shigematsu
Velikost M

Články odjinud