Shigematsu RS-01 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska Shigematsu RS01 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehkou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. S hmotností pouhých 105g je ideální i pro dlouhodobé nošení, aniž by způsobovala nepříjemné pocity. Lícnice masky je vyrobena z vysoce kvalitního TPE materiálu, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky elastickému 4-bodovému upínacímu systému lze masku snadno a bezpečně upevnit. Maska je vybavena bajonetovým systémem upínání filtrů, což umožňuje využití široké škály... Celý popis

Koupit za 487 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska Shigematsu RS01 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehkou a pohodlnou ochranu dýchacích cest. S hmotností pouhých 105g je ideální i pro dlouhodobé nošení, aniž by způsobovala nepříjemné pocity. Lícnice masky je vyrobena z vysoce kvalitního TPE materiálu, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu. Díky elastickému 4-bodovému upínacímu systému lze masku snadno a bezpečně upevnit. Maska je vybavena bajonetovým systémem upínání filtrů, což umožňuje využití široké škály kanystrových filtrů a zvyšuje tak flexibilitu při výběru vhodného filtru pro konkrétní situaci.

Hlavní parametry:
- Extrémně lehká polomaska vážící pouhých 105g
- Lícnice z vysoce kvalitního TPE materiálu pro vysokou odolnost a dlouhou životnost
- Elastický 4-bodový upínací systém pro bezpečné a snadné upevnění
- Osazení bajonetovým systémem upínání filtrů pro možnost výběru z široké škály kanystrových filtrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce STS Shigematsu
Velikost M
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud