Sigma HORIZONT Rd

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Celoobličejová maska Sigma HORIZONT je spolehlivým společníkem pro ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před nebezpečnými látkami v širokém rozsahu teplot od -30 °C do +70 °C. S velkoplošným panoramatickým zorníkem poskytuje vynikající prostorovou orientaci s minimálním zkreslením, což je ideální pro různé činnosti. Tato maska je vybavena materiálem Chlorobutyl + polykarbonát a splňuje normu ČSN EN 148-1 pro připojení filtru či dýchacího přístroje. S hmotností 600 g je pohodlná na nošení a nabízí... Celý popis

Koupit za 3 100 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Celoobličejová maska Sigma HORIZONT je spolehlivým společníkem pro ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před nebezpečnými látkami v širokém rozsahu teplot od -30 °C do +70 °C. S velkoplošným panoramatickým zorníkem poskytuje vynikající prostorovou orientaci s minimálním zkreslením, což je ideální pro různé činnosti. Tato maska je vybavena materiálem Chlorobutyl + polykarbonát a splňuje normu ČSN EN 148-1 pro připojení filtru či dýchacího přístroje. S hmotností 600 g je pohodlná na nošení a nabízí vysokou srozumitelnost řeči a široké zorné pole. S minimálním vdechovacím a výdechovacím odporem je ideální pro dlouhodobé nošení. Velikost je univerzální, což znamená, že je vhodná pro všechny uživatele.

Hlavní parametry:
- Materiál: Chlorobutyl + polykarbonát
- Připojovací závit: Rd 40×1/7? dle ČSN EN 148-1
- Hmotnost: 600 g
- Srozumitelnost řeči: > 90%
- Zorné pole: > 90%
- Vdechovací odpor: max. 25 Pa – 30 l/min
- Výdechovací odpor: max. 150 Pa – 160 l/min
- Velikost: univerzální
Zobrazit více

Parametry

ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano
Výrobce Sigma Pumpy

Články odjinud