Sigma Polomaska PM1

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska PM1 je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích orgánů před škodlivými látkami a částicemi. S filtrem P3-R dokáže ochránit i před viry a bakteriemi, což z ní činí skvělou volbu pro různé prostředí. Díky možnosti použití s různými filtry, jako jsou částicové filtry nebo filtr OF-90 NBC, je vhodná pro široké spektrum aplikací. Masku lze snadno přizpůsobit díky elastickým páskům a univerzální velikosti. Vyrobena z bromobutylové gumy, zaručuje bezpečnost a pohodlí při nošení. Jednoduchá... Celý popis

Koupit za 653 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska PM1 je spolehlivým společníkem pro ochranu dýchacích orgánů před škodlivými látkami a částicemi. S filtrem P3-R dokáže ochránit i před viry a bakteriemi, což z ní činí skvělou volbu pro různé prostředí. Díky možnosti použití s různými filtry, jako jsou částicové filtry nebo filtr OF-90 NBC, je vhodná pro široké spektrum aplikací. Masku lze snadno přizpůsobit díky elastickým páskům a univerzální velikosti. Vyrobena z bromobutylové gumy, zaručuje bezpečnost a pohodlí při nošení. Jednoduchá údržba a dezinfekce zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Polomaska PM-1 je skvělou investicí díky vynikajícímu poměru výkon/cena.

Hlavní parametry:
- Materiál: Brombutyl
- Připojovací závit: Rd 40×1/7 dle ČSN EN 148-1
- Hmotnost: 160 g
- Vdechovací odpor: max. 35 Pa při 30 l/min
- Vydechovací odpor: max. 250 Pa při 160 l/min
- Velikost: univerzální
- Oblast použití: Policisté, záchranné jednotky, hasiči, chemické závody, laboratoře, nemocnice a obyvatelstvo v ohrožení.
Zobrazit více

Parametry

ochranné polomasky s filtry ano
Výrobce Sigma Pumpy

Články odjinud