SILATERM WHITE 600 je bílé kamnářské lepidlo v sypkém stavu s dobou zpracovatelností cca 40 minut, které bylo speciálně vyvinuto pro lepení druhých plášťů akumulačních staveb, jako nosná vrstva lepidla pro kamnářskou perlinku a pro lepení obkladů na krby a kamna. Toto lepidlo je ideální volbou tam, kde není nutné použití drahých žáruvzdorných malt. S maximální teplotou použití 600°C a vynikající přilnavostí ke všem stavebním materiálům poskytuje SILATERM WHITE 600 pevné a flexibilní lepené spoje... Celý popis

Koupit za 1 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SILATERM WHITE 600 je bílé kamnářské lepidlo v sypkém stavu s dobou zpracovatelností cca 40 minut, které bylo speciálně vyvinuto pro lepení druhých plášťů akumulačních staveb, jako nosná vrstva lepidla pro kamnářskou perlinku a pro lepení obkladů na krby a kamna. Toto lepidlo je ideální volbou tam, kde není nutné použití drahých žáruvzdorných malt. S maximální teplotou použití 600°C a vynikající přilnavostí ke všem stavebním materiálům poskytuje SILATERM WHITE 600 pevné a flexibilní lepené spoje s odolností proti tepelným šokům.

Nanáší se ve vrstvách do 20 mm a aplikace je snadná díky praktickému návodu k použití. Po smíchání sypké směsi se studenou vodou se nanáší na nemastné povrchy zbavené nečistot a prachu. Pro dosažení kvalitního spoje se doporučuje nejprve nanést lepidlo na obě lepené plochy a pak je spojit. Pro velké plochy se doporučuje použít nerezové hladítko nebo hřeben.

SILATERM WHITE 600 je baleno v papírovém pytli s polyethylenovou vložkou o hmotnosti 20 kg. Jeho technické vlastnosti zahrnují hydraulickou vazbu, zrnitost 0-1 mm, spotřebu vody cca 21-23 L/100 kg, objemovou hmotnost při 110°C minimálně 1 500 kg/m3 a pevnost v tlaku při 110°C minimálně 8 MPa.

**Hlavní parametry:**
- Doba zpracovatelnosti: cca 40 min
- Maximální teplota použití: 600 °C
- Balení: 20 kg
- Vazba: hydraulická
- Zrnitost: 0 - 1 mm
- Spotřeba vody: cca 21 - 23 L / 100 kg
- Objemová hmotnost při 110 °C: min. 1 500 kg / m3
- Pevnost v tlaku při 110 °C: min. 8 MPa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Silaterm
Typ lepidla
Epoxidové tmely ano
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud