SILATERM WHITE 600 5 kg

0 %
Stars
(0 hodnocení)

SILATERM WHITE 600 je bílé kamnářské lepidlo v sypkém stavu, které bylo speciálně vyvinuto pro lepení druhých plášťů akumulačních staveb, jako nosná vrstva lepidla pro kamnářskou perlinku a pro lepení obkladů na krby a kamna. S dobou zpracovatelnosti cca 40 minut je ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a cenově dostupnou alternativu k žáruvzdorným maltám. Maximální teplota použití SILATERMU WHITE 600 je 600°C, a díky vynikající přilnavosti k různým stavebním materiálům poskytuje pevné... Celý popis

Koupit za 315 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SILATERM WHITE 600 je bílé kamnářské lepidlo v sypkém stavu, které bylo speciálně vyvinuto pro lepení druhých plášťů akumulačních staveb, jako nosná vrstva lepidla pro kamnářskou perlinku a pro lepení obkladů na krby a kamna. S dobou zpracovatelnosti cca 40 minut je ideální volbou pro ty, kteří hledají efektivní a cenově dostupnou alternativu k žáruvzdorným maltám. Maximální teplota použití SILATERMU WHITE 600 je 600°C, a díky vynikající přilnavosti k různým stavebním materiálům poskytuje pevné a flexibilní spoje s odolností proti tepelným šokům. Toto lepidlo není určeno pro přímý kontakt s ohněm ani se spalinami, a je doporučeno nanášet ve vrstvách do 20 mm.

Návod k použití:

- Směs sypkého lepidla promíchejte s vodou do homogenní směsi.
- Nanášejte na čisté povrchy bez mastnoty a prachu.
- Pro kvalitní spoj aplikujte lepidlo nejprve na obě lepené plochy a spojte je.
- Při aplikaci velkých ploch použijte nerezové hladítko nebo hřeben.
- Ztvrdlé lepidlo nerozmíchejte.

Hlavní parametry:
- Doba zpracovatelnosti: cca 40 min
- Maximální teplota použití: 600 °C
- Balení: 20 kg
- Vazba: hydraulická
- Zrnitost: 0 – 1 mm
- Spotřeba vody: cca 21 - 23 L / 100 kg
- Objemová hmotnost při 110 °C: min. 1 500 kg / m3
- Pevnost v tlaku při 110 °C: min. 8 MPa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Silaterm
Typ lepidla
lepidla na kov ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud