Odhalte skrytý potenciál česneku s tímto praktickým silikonovým loupačem! Už žádné zdlouhavé loupaní česneku prsty, stačí ho jednoduše vložit do loupacího nádobí, povařit na tvrdém povrchu a během okamžiku máte česnek krásně očištěný a připravený k použití. Loupač je vyroben z odolného silikonu, který zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. S touto chytře navrženou pomůckou se vaření stane ještě snazší a rychlejší! Hlavní parametry: - Délka: 13 cm - Průměr: 4 cm - Hmotnost: 20 g

Koupit za 20 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Odhalte skrytý potenciál česneku s tímto praktickým silikonovým loupačem! Už žádné zdlouhavé loupaní česneku prsty, stačí ho jednoduše vložit do loupacího nádobí, povařit na tvrdém povrchu a během okamžiku máte česnek krásně očištěný a připravený k použití. Loupač je vyroben z odolného silikonu, který zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. S touto chytře navrženou pomůckou se vaření stane ještě snazší a rychlejší!

Hlavní parametry:
- Délka: 13 cm
- Průměr: 4 cm
- Hmotnost: 20 g
Zobrazit více

Články odjinud