S novým silikonovým štětcem na potírání potravin už nebudete potřebovat žádné jiné náčiní! Tento šikovný pomocník je vyroben z odolného silikonu, který snese vysoké teploty i nízké chlad. Díky tomu můžete štětcem potírat jak horké pečivo, tak i studené dezerty či omáčky. Jeho ergonomický tvar a měkké štětiny zaručují pohodlné a snadné použití. Navíc je štětec snadno omyvatelný, což usnadňuje jeho čištění a udržení v perfektní hygienické kondici. S tímto štětcem bude vaše kuchyně ještě efektivnější... Celý popis

Koupit za 101 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novým silikonovým štětcem na potírání potravin už nebudete potřebovat žádné jiné náčiní! Tento šikovný pomocník je vyroben z odolného silikonu, který snese vysoké teploty i nízké chlad. Díky tomu můžete štětcem potírat jak horké pečivo, tak i studené dezerty či omáčky. Jeho ergonomický tvar a měkké štětiny zaručují pohodlné a snadné použití. Navíc je štětec snadno omyvatelný, což usnadňuje jeho čištění a udržení v perfektní hygienické kondici. S tímto štětcem bude vaše kuchyně ještě efektivnější a příprava jídel ještě radostnější!

Hlavní parametry:
- Materiál: odolný silikon
- Odolný vůči vysokým teplotám i nízkým teplotám
- Ergonomický tvar pro pohodlné uchopení
- Snadno omyvatelný pro jednoduché čištění
- Vhodný pro potírání horkých i studených potravin
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Silikomart

Články odjinud