Tmelení a těsnění bez kompromisů s jednosložkovým acetátovým silikonovým tmelem. Díky schopnosti vytvrdit se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí vytváří trvale pevný a elastický spoj, který odolává náročným podmínkám. Tento nízkomodulový tmel je nepřetíratelný a nabízí vysokou odolnost vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. S vynikající přilnavostí na nesavé materiály a jejich kombinace je skvělou volbou pro sklenářské práce, tmelení a těsnění spár v domácnosti, lakovaných a glazovaných... Celý popis

Koupit za 40 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmelení a těsnění bez kompromisů s jednosložkovým acetátovým silikonovým tmelem. Díky schopnosti vytvrdit se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí vytváří trvale pevný a elastický spoj, který odolává náročným podmínkám. Tento nízkomodulový tmel je nepřetíratelný a nabízí vysokou odolnost vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. S vynikající přilnavostí na nesavé materiály a jejich kombinace je skvělou volbou pro sklenářské práce, tmelení a těsnění spár v domácnosti, lakovaných a glazovaných površích, skle či keramice, stejně jako pro tmelení spár v budovách, ocelových konstrukcích ve stavebnictví a průmyslu.

**Hlavní parametry:**
- Jednosložkový acetátový silikonový tmel
- Vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí
- Trvale pevný a elastický spoj
- Nízkomodulový a nepřetíratelný
- Odolný vůči vlhkosti, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření
- Vysoká přilnavost na nesavé materiály a jejich kombinace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hadex
silikonové tmely ano

Články odjinud