Moderní a kvalitní dvoukřídlé plastové okno o rozměrech 208x154 cm je skvělou volbou pro váš dům. S elegantním bílým designem zvenčí i zevnitř se snadno začlení do každého prostoru. Okno je rozděleno v poměru 2:1, přičemž hlavní křídlo na pravé straně nabízí možnost otevření a sklopení s nastavitelným výklopem, zatímco vedlejší křídlo na levé straně je otevírací. Tento plastový profil s 6 komorami od švýcarské společnosti Arbonia AG kombinuje moderní design s vynikajícími tepelnými vlastnostmi.... Celý popis

Koupit za 8 696 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a kvalitní dvoukřídlé plastové okno o rozměrech 208x154 cm je skvělou volbou pro váš dům. S elegantním bílým designem zvenčí i zevnitř se snadno začlení do každého prostoru. Okno je rozděleno v poměru 2:1, přičemž hlavní křídlo na pravé straně nabízí možnost otevření a sklopení s nastavitelným výklopem, zatímco vedlejší křídlo na levé straně je otevírací.

Tento plastový profil s 6 komorami od švýcarské společnosti Arbonia AG kombinuje moderní design s vynikajícími tepelnými vlastnostmi. S konstrukční hloubkou 80 mm a izolačním dvojsklem s hodnotou Ug = 1,1 W/m2K poskytuje skvělou tepelnou izolaci a snižuje propustnost zvuku (až Rw = 36 dB). Kvalitní PVC materiál zaručuje odolnost a dlouhou životnost, zatímco německé kování Winkhaus activPilot přináší pohodlné ovládání a vysokou úroveň bezpečnosti.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 208x154 cm
- Dělení: 2:1 (hlavní křídlo vpravo, vedlejší křídlo vlevo)
- Profil: 6 komorový s konstrukční hloubkou 80 mm
- Tepelná izolace: Ug = 1,1 W/m2K
- Zvuková izolace: Rw = do 36 dB
- Materiál: PVC
- Kování: Winkhaus activPilot (německé celoobvodové)
- Barva: bílá
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 90 kg
Šířka 208 cm
Výška 154 cm
Výrobce SkladOken.cz
Materiál okna plastová
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s protihlukovou izolací ano
Okna s energetickou úsporou ano
Okna s automatickým otevíráním ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud