Moderní a kvalitní plastové okno o rozměrech 50x50 cm je skvělou volbou pro vaše interiéry i exteriéry. S pravým otevíráním a sklopnou funkcí poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí. Díky 6 komorovému profilu švýcarské společnosti Arbonia AG s stavební hloubkou 80 mm si můžete být jisti dokonalou tepelnou a zvukovou izolací. Panenská bílá barva a diamantový lesk profilů z PVC dodávají oknu elegantní vzhled, zatímco německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot zajišťuje bezpečnost a snadnou... Celý popis

Koupit za 2 522 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a kvalitní plastové okno o rozměrech 50x50 cm je skvělou volbou pro vaše interiéry i exteriéry. S pravým otevíráním a sklopnou funkcí poskytuje maximální flexibilitu a pohodlí. Díky 6 komorovému profilu švýcarské společnosti Arbonia AG s stavební hloubkou 80 mm si můžete být jisti dokonalou tepelnou a zvukovou izolací. Panenská bílá barva a diamantový lesk profilů z PVC dodávají oknu elegantní vzhled, zatímco německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot zajišťuje bezpečnost a snadnou obsluhu. Toto okno je také k dispozici v levé variantě otevírání, aby vyhovovalo vašim individuálním potřebám.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 50x50 cm
- Barva: bílá
- Otevírání: pravé, levé
- Sklopná funkce
- 6 komorový profil Arbonia AG
- Stavební hloubka: 80 mm
- Kování: Winkhaus activPilot
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 10.3 kg
Šířka 50 cm
Výška 50 cm
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s energetickou úsporou ano
Výrobce SkladOken.cz
Materiál okna plastová
Sklopná ano
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Články odjinud