Toto jednokřídlé plastové okno o rozměrech 60x120 cm je skvělou volbou pro váš interiér i exteriér. Z interiéru zaujme svou bílou barvou, zatímco z exteriéru zaujme dekor zlatého dubu. Díky levému otevírání s panty na levé straně křídla a klikou na pravé straně je ovládání pohodlné a intuitivní. Toto okno je navíc sklopné se stupňovaným výklopem, což zvyšuje jeho funkčnost a využitelnost. Hlavní parametry: - Rozměry: 60x120 cm - Profil: 6 komorový profil od švýcarské společnosti Arbonia AG - Tepelná... Celý popis

Koupit za 4 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto jednokřídlé plastové okno o rozměrech 60x120 cm je skvělou volbou pro váš interiér i exteriér. Z interiéru zaujme svou bílou barvou, zatímco z exteriéru zaujme dekor zlatého dubu. Díky levému otevírání s panty na levé straně křídla a klikou na pravé straně je ovládání pohodlné a intuitivní. Toto okno je navíc sklopné se stupňovaným výklopem, což zvyšuje jeho funkčnost a využitelnost.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 60x120 cm
- Profil: 6 komorový profil od švýcarské společnosti Arbonia AG
- Tepelná a zvuková izolace: Stavební hloubka 80 mm zaručuje vynikající tepelnou a zvukovou izolaci
- Zasklení: Čiré izolační dvojsklo s hodnotou Ug = 1,1 W/m2K
- Ovládání: Německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot pro pohodlnou obsluhu a vysokou úroveň bezpečnosti
- Varianta: K dispozici je také pravá varianta otevírání

Toto plastové okno je kombinací moderního designu, vysoké kvality materiálů a praktických funkcí, které oceníte každý den. Buďte připraveni na pohodlí, bezpečnost a stylový vzhled s tímto skvělým oknem pro váš domov.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 24.5 kg
Šířka 60 cm
Výška 120 cm
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Výrobce SkladOken.cz
Materiál okna plastová
Sklopná ano
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud