Moderní a elegantní jednokřídlé plastové okno rozměru 60x120 cm je skvělou volbou pro váš interiér i exteriér. Z interiéru okno zaujme bílou barvou, zatímco z exteriéru se můžete těšit na dekor zlatého dubu, který dodá vašemu domovu šarm a eleganci. Toto okno je navrženo s pravým otevíráním, což znamená, že panty jsou umístěny na pravé straně křídla a kliku najdete na levé straně. Navíc je toto okno sklopné se stupňovaným výklopem, což vám umožní snadnější větrání a údržbu. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 4 023 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a elegantní jednokřídlé plastové okno rozměru 60x120 cm je skvělou volbou pro váš interiér i exteriér. Z interiéru okno zaujme bílou barvou, zatímco z exteriéru se můžete těšit na dekor zlatého dubu, který dodá vašemu domovu šarm a eleganci. Toto okno je navrženo s pravým otevíráním, což znamená, že panty jsou umístěny na pravé straně křídla a kliku najdete na levé straně. Navíc je toto okno sklopné se stupňovaným výklopem, což vám umožní snadnější větrání a údržbu.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 60x120 cm
- Barva: bílá z interiéru, dekor zlatého dubu z exteriéru
- Otevírání: pravé
- Sklopné s stupňovaným výklopem
- Profil: 6 komorový profil od švýcarské společnosti Arbonia AG
- Stavební hloubka profilu: 80 mm
- Zasklení: čiré izolační dvojsklo (Ug = 1,1 W/m2K)
- Kování: německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot pro komfort obsluhy a bezpečnost
- Dostupná také v levé variantě otevírání
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 24.5 kg
Šířka 60 cm
Výška 120 cm
Výrobce SkladOken.cz
Materiál okna plastová
Sklopná ano
Plastová okna ano
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Články odjinud