Toto jednokřídlé plastové okno o rozměrech 60x60 cm je skvělým doplňkem jak do interiéru, tak do exteriéru vašeho domova. Z interiéru vás okouzlí elegantní bílá barva, zatímco z exteriéru zaujme dekor zlatého dubu. Díky levému otevírání s panty na levé straně křídla a klikou na pravé straně je otevírání pohodlné a snadné. Navíc je toto okno sklopné se stupňovaným výklopem, což zajišťuje optimální průvan a svěží vzduch v místnosti. Hlavní parametry: - Rozměr: 60x60 cm - Materiál: plast - Barva:... Celý popis

Koupit za 2 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto jednokřídlé plastové okno o rozměrech 60x60 cm je skvělým doplňkem jak do interiéru, tak do exteriéru vašeho domova. Z interiéru vás okouzlí elegantní bílá barva, zatímco z exteriéru zaujme dekor zlatého dubu. Díky levému otevírání s panty na levé straně křídla a klikou na pravé straně je otevírání pohodlné a snadné. Navíc je toto okno sklopné se stupňovaným výklopem, což zajišťuje optimální průvan a svěží vzduch v místnosti.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 60x60 cm
- Materiál: plast
- Barva: bílá (interiér), zlatý dub (exteriér)
- Typ otevírání: levé
- Sklopné s stupňovaným výklopem
- Profil: 6 komorový profil od švýcarské společnosti Arbonia AG
- Tepelná a zvuková izolace: stavební hloubka profilu 80 mm
- Zasklení: čiré izolační dvojsklo (Ug = 1,1 W/m2K)
- Kování: německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot pro komfort obsluhy a bezpečnost

Pokud hledáte kvalitní a stylové okno pro váš interiér i exteriér, toto plastové okno je skvělou volbou. Nabízíme také variantu s pravým otevíráním, která je stejně elegantní a funkční jako tato levá verze.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SkladOken.cz
Materiál okna plastová
Hmotnost 13 kg
Šířka 60 cm
Výška 60 cm
Sklopná ano
Plastová okna ano
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud