Moderní a elegantní jednokřídlé sklopné plastové okno o rozměrech 120x55 cm je ideálním prvkem pro váš interiér i exteriér. V bílé barvě zevnitř a s dekorem zlatého dubu zvenku dokonale ladí s různými designovými styly. Toto okno je vyrobeno z kvalitního 6 komorového profilu od švýcarské společnosti Arbonia AG, který kombinuje skvělé tepelné vlastnosti s moderním designem. S stavební hloubkou 80 mm a izolačním dvojsklem s hodnotou Ug = 1,1 W/m2K poskytuje vynikající tepelnou izolaci a snižuje propustnost... Celý popis

Koupit za 3 698 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a elegantní jednokřídlé sklopné plastové okno o rozměrech 120x55 cm je ideálním prvkem pro váš interiér i exteriér. V bílé barvě zevnitř a s dekorem zlatého dubu zvenku dokonale ladí s různými designovými styly. Toto okno je vyrobeno z kvalitního 6 komorového profilu od švýcarské společnosti Arbonia AG, který kombinuje skvělé tepelné vlastnosti s moderním designem. S stavební hloubkou 80 mm a izolačním dvojsklem s hodnotou Ug = 1,1 W/m2K poskytuje vynikající tepelnou izolaci a snižuje propustnost zvuku až o 36 dB. Německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot zajišťuje pohodlné ovládání a vysokou úroveň bezpečnosti.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry: 120x55 cm
- Profil: 6 komorový profil od Arbonia AG
- Barva: bílá (interiér), zlatý dub (exteriér)
- Izolace: Ug = 1,1 W/m2K, Rw = do 36 dB
- Kování: Winkhaus activPilot
- Varianty: bílá barva z obou stran s čirým sklem nebo sklem s činčilou
Zobrazit více

Parametry

Materiál okna plastová
Dekor okna zlatě dubová
Orientace sklopné
Hmotnost 22.1 kg
Šířka 120 cm
Výška 55 cm
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Výrobce SkladOken.cz
Sklopná ano
Počet komor 6
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud