Elegantní a moderní plastová okna s 5komorovým profilem německé společnosti REHAU AG + Co. nabízejí skvělou tepelnou izolaci a vysokou stabilitu díky pozinkovaným ocelovým výztuhám. S šířkou stavební hloubky 80 mm a klasickým provedením s rovným vzhledem křídel i rámů, tyto okna propouští více světla do interiéru. Díky těsněním EPDM zůstávají okna dlouhodobě těsná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Kování německého výrobce Winkhaus zajišťuje bezpečnost a pohodlí uživatele s různými bezpečnostními... Celý popis

Koupit za 2 468 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elegantní a moderní plastová okna s 5komorovým profilem německé společnosti REHAU AG + Co. nabízejí skvělou tepelnou izolaci a vysokou stabilitu díky pozinkovaným ocelovým výztuhám. S šířkou stavební hloubky 80 mm a klasickým provedením s rovným vzhledem křídel i rámů, tyto okna propouští více světla do interiéru. Díky těsněním EPDM zůstávají okna dlouhodobě těsná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Kování německého výrobce Winkhaus zajišťuje bezpečnost a pohodlí uživatele s různými bezpečnostními prvky a možností mikroventilace. Opatřena jsou i zesílenými panty pro nosnost až 120 kg. Výrobek je vybaven izolačními skly od renomovaných výrobců s možností zvukové izolace a vhodný pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem.

Hlavní parametry:
- 5komorový plastový profil od německé společnosti REHAU AG + Co.
- Pozinkované ocelové výztuhy pro stabilitu
- Tepelná izolace Uw=1.3 W/m2K s možností vylepšení na Uw=0,90 W/m2K
- Dva body ochrany proti vloupání
- Těsnění EPDM pro dlouhodobou těsnost a odolnost
- Izolační skla od skupiny DOVISTA nebo Pilkington s koeficientem prostupu Ug=1.0/1.1 W/m2K
- Zvukově izolační skla s účinností 33 dB
- Celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus (řada activPilot) s bezpečnostními prvky
- Zesílené panty pro nosnost až 120 kg
- Vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skladová-okna
Dekor okna zlatě dubová
Šířka 60 cm
Výška 55 cm
Materiál okna plastová
Sklopná ano
Plastová okna ano
Dřevěná okna ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud