Moderní a elegantní plastová okna, která se vyznačují nejen skvělou tepelnou izolací a odolností proti vloupání, ale také jednoduchou montáží a dlouhou životností. Každé okno je vybaveno hliníkovou klikou a kompletní sadou krytek v barvě okna, což zajišťuje elegantní vzhled. Díky 5komorovému profilovému systému od německé společnosti REHAU AG + Co. jsou okna stabilní a odolná. S těsněním EPDM v šedé barvě se okna těsní i po letech a v případě potřeby je možné těsnění snadno vyměnit. S tímto produktem... Celý popis

Koupit za 8 217 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a elegantní plastová okna, která se vyznačují nejen skvělou tepelnou izolací a odolností proti vloupání, ale také jednoduchou montáží a dlouhou životností. Každé okno je vybaveno hliníkovou klikou a kompletní sadou krytek v barvě okna, což zajišťuje elegantní vzhled. Díky 5komorovému profilovému systému od německé společnosti REHAU AG + Co. jsou okna stabilní a odolná. S těsněním EPDM v šedé barvě se okna těsní i po letech a v případě potřeby je možné těsnění snadno vyměnit.

S tímto produktem získáte nejen skvělou tepelnou izolaci s hodnotou Uw=1.3 W/m2K, ale také možnost volby lepší izolace s trojskly a hodnotou Uw=0,90 W/m2K. Díky pozinkovaným ocelovým výztužím jsou okna pevná a stabilní. Zasklení s koeficientem prostupu Ug=1.0/1.1 W/m2K a novou řadou zvukově izolačních skel zajistí klid a pohodlí ve vašem domě. Bezpečnostní kování od německého výrobce Winkhaus s bezpečnostními body a pojistkou proti chybné manipulaci zvyšuje bezpečnost vašeho domova.

Díky moderní kompletaci na automatických linkách rakouské společnosti GRUBER&CO group a pravidelným testům na splnění požadovaných parametrů můžete mít jistotu, že vám dodáváme kvalitní a spolehlivé produkty. S více než 50.000 spokojenými zákazníky v České republice, Slovensku, Rakousku, Německu a Maďarsku jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků.

Hlavní parametry:
- 5komorový podkladní profil s výškou 30 mm
- Tepelná izolace Uw=1.3 W/m2K, možnost lepší izolace s trojskly
- Dva body ochrany proti vloupání
- Těsnění EPDM v šedé barvě s vysokou odolností
- Pozinkované ocelové výztuhy pro tuhost a stabilitu
- Zasklení s koeficientem prostupu Ug=1.0/1.1 W/m2K a zvukově izolačními skly
- Celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus s bezpečnostními prvky
- Kompletace na moderních linkách a pravidelné testy kvality
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skladová-okna
Materiál okna plastová
Dekor okna zlatě dubová
Šířka 125 cm
Výška 130 cm
Plastová okna ano
Hliníková okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano
Okna s bezpečnostními prvky ano
Okna s protihlukovou izolací ano
Okna s energetickou úsporou ano
Okna s integrovanými žaluziemi ano
Okna s solárními panely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud