Pokud hledáte spolehlivé sklepní okno pro vaše sklepní prostory, pak je sklepní okno Wolfa ideální volbou. S rozměry 60 x 40 cm a izolačním sklem hnědé barvy poskytuje nejen dostatek světla, ale také izolaci, kterou vaše sklepní prostory potřebují. Díky tomu, že jednotlivé části okna nekorodují, je toto okno vhodné i do vlhkého prostředí, kde může být expozici různým povětrnostním vlivům. Sklepní okna Wolfa se vyznačují snadnou údržbou a vysokou odolností vůči nepříznivým podmínkám, což zajišťuje... Celý popis

Koupit za 1 670 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivé sklepní okno pro vaše sklepní prostory, pak je sklepní okno Wolfa ideální volbou. S rozměry 60 x 40 cm a izolačním sklem hnědé barvy poskytuje nejen dostatek světla, ale také izolaci, kterou vaše sklepní prostory potřebují. Díky tomu, že jednotlivé části okna nekorodují, je toto okno vhodné i do vlhkého prostředí, kde může být expozici různým povětrnostním vlivům. Sklepní okna Wolfa se vyznačují snadnou údržbou a vysokou odolností vůči nepříznivým podmínkám, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 60 x 40 cm
- Barva: hnědá
- Izolační sklo
- Odolné vůči korozí
- Snadná údržba
- Vhodné i do vlhkého prostředí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Wolfa
Dřevěná okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud