Skočec obecný gibsonii je okrasná rostlina, která pochází z Afriky a je ideální pro pěstování jako letnička. Svými vysokými rostlinami a tmavě červenými květy, které kvetou od června do srpna, přinese do vaší zahrady nádherné a živé barvy. Navíc je skočec obecný gibsonii nenáročný na pěstování, takže se o něj snadno postaráte. Hlavní parametry: - Původ: Afrika - Pěstování: letnička - Květy: tmavě červené, kvetou od června do srpna - Nenáročný na pěstování - Semena jsou jedovatá

Koupit za 57 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Skočec obecný gibsonii je okrasná rostlina, která pochází z Afriky a je ideální pro pěstování jako letnička. Svými vysokými rostlinami a tmavě červenými květy, které kvetou od června do srpna, přinese do vaší zahrady nádherné a živé barvy. Navíc je skočec obecný gibsonii nenáročný na pěstování, takže se o něj snadno postaráte.

Hlavní parametry:
- Původ: Afrika
- Pěstování: letnička
- Květy: tmavě červené, kvetou od června do srpna
- Nenáročný na pěstování
- Semena jsou jedovatá
Zobrazit více

Parametry

Květiny letničky
Výsev a výsadba do srpna
Květinová semínka ano

Články odjinud