Elegantní a praktické balkonové dveře SMART v bílé barvě jsou skvělým doplňkem pro váš domov. Tyto otevíratelné i sklopné dveře o rozměrech 100 x 200 cm přinášejí do vašeho interiéru světlo a prostornost. Jejich levý otevírací směr a kombinace s profilem WDS 70 zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Kvalitní zasklení pak zaručuje tepelnou a zvukovou izolaci, což oceníte zejména v chladnějších měsících. Klasický design s lehce zaoblenými hranami je nadčasový a snadno ladí s různými architektonickými... Celý popis

Koupit za 6 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elegantní a praktické balkonové dveře SMART v bílé barvě jsou skvělým doplňkem pro váš domov. Tyto otevíratelné i sklopné dveře o rozměrech 100 x 200 cm přinášejí do vašeho interiéru světlo a prostornost. Jejich levý otevírací směr a kombinace s profilem WDS 70 zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Kvalitní zasklení pak zaručuje tepelnou a zvukovou izolaci, což oceníte zejména v chladnějších měsících. Klasický design s lehce zaoblenými hranami je nadčasový a snadno ladí s různými architektonickými styly, ať už preferujete moderní nebo tradiční vzhled. Buďte připraveni na okamžité dodání, protože tyto balkonové dveře o velikosti 100x200 cm máme aktuálně skladem!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 100 x 200 cm (1000 x 2000 mm)
- Otevírací/smlopné
- Levý otevírací směr
- Profil: WDS 70
- Barva: Bílá
- Kvalitní zasklení pro tepelnou a zvukovou izolaci
- Klasický design s lehce zaoblenými hranami
Zobrazit více

Parametry

Materiál okna plastová
Dekor okna bílá
Orientace levé
Otevíravá ano
Šířka 100 cm
Výška 200 cm

Určitě si přečtěte

Články odjinud