Sklopné jednokřídlé plastové okno SMART o rozměru 140 x 90 cm je ideálním řešením pro vaše domácí prostředí. Díky kombinacím s profily Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76 a SALAMANDER BlueEvolution 82 si můžete vybrat ten pravý design, který skvěle ladí s různými architektonickými styly. Bez ohledu na to, zda preferujete moderní nebo tradiční vzhled, toto okno bude skvělým doplňkem pro novostavby i rekonstrukce. S kvalitním zasklením a profilem SALAMANDER BlueEvolution 82, který splňuje... Celý popis

Koupit za 4 888 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklopné jednokřídlé plastové okno SMART o rozměru 140 x 90 cm je ideálním řešením pro vaše domácí prostředí. Díky kombinacím s profily Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76 a SALAMANDER BlueEvolution 82 si můžete vybrat ten pravý design, který skvěle ladí s různými architektonickými styly. Bez ohledu na to, zda preferujete moderní nebo tradiční vzhled, toto okno bude skvělým doplňkem pro novostavby i rekonstrukce. S kvalitním zasklením a profilem SALAMANDER BlueEvolution 82, který splňuje nejnovější normy pro novostavby od roku 2020, získáte nejen stylový prvek, ale i záruku bezpečnosti a energetické úspornosti.

Hlavní parametry:
- Typ: sklopné jednokřídlé plastové okno
- Rozměry: 140 x 90 cm (1400 x 900 mm)
- Profily: Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76, SALAMANDER BlueEvolution 82
- Zasklení: kvalitní
- Design: klasický
- Vhodné pro: novostavby a rekonstrukce
- Normy: splňuje nejnovější normy pro novostavby od roku 2020
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 43 kg
Výrobce SMART OknaDveřeNaMíru
Materiál okna plastová
Sklopná ano

Články odjinud