Přinášíme vám sklopné jednokřídlé plastové okno SMART o rozměru 150 x 60 cm, které je k dispozici v kombinacích s profily Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76 a SALAMANDER BlueEvolution 82. Toto okno s kvalitním zasklením představuje ideální řešení pro každý dům. Díky klasickému designu profilů skvěle ladí s nejrůznějšími architektonickými styly, ať už se jedná o moderní nebo tradiční stavby, novostavby či rekonstrukce. Profil SALAMANDER BlueEvolution 82 splňuje nejnovější normy pro novostavby... Celý popis

Koupit za 4 113 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám sklopné jednokřídlé plastové okno SMART o rozměru 150 x 60 cm, které je k dispozici v kombinacích s profily Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76 a SALAMANDER BlueEvolution 82. Toto okno s kvalitním zasklením představuje ideální řešení pro každý dům. Díky klasickému designu profilů skvěle ladí s nejrůznějšími architektonickými styly, ať už se jedná o moderní nebo tradiční stavby, novostavby či rekonstrukce. Profil SALAMANDER BlueEvolution 82 splňuje nejnovější normy pro novostavby od roku 2020!

Hlavní parametry:
- Typ okna: sklopné jednokřídlé
- Materiál: plast
- Rozměr: 150 x 60 cm (1500 x 600 mm)
- Profily: Aluplast IDEAL 4000, SALAMANDER Streamline 76, SALAMANDER BlueEvolution 82
- Kvalitní zasklení
- Klasický design, vhodný pro různé architektonické styly
- Profil SALAMANDER BlueEvolution 82 splňuje normy pro novostavby od roku 2020
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SMART OknaDveřeNaMíru
Materiál okna plastová
Hmotnost 34 kg
Sklopná ano
Plastová okna ano
Okna s izolačním dvojsklem ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud