Moderní a praktické dvoukřídlé plastové okno rozměru 120 x 120 cm (1200 x 1200 mm) v elegantní kombinaci barev Zlatý dub / Bílá je skvělým doplňkem pro vaše domovní prostředí. Díky svému nadčasovému designu se hodí do různých typů prostor - od chalup a sklepů po technické místnosti či obytné domy. Toto okno je vybaveno otevíravými křídly, které umožňují průvan a přirozené větrání, a navíc je možné je i sklopit pro snadnější úklid. Pravé otevírání zaručuje pohodlné otevírání a zavírání okna. Ideální... Celý popis

Koupit za 7 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní a praktické dvoukřídlé plastové okno rozměru 120 x 120 cm (1200 x 1200 mm) v elegantní kombinaci barev Zlatý dub / Bílá je skvělým doplňkem pro vaše domovní prostředí. Díky svému nadčasovému designu se hodí do různých typů prostor - od chalup a sklepů po technické místnosti či obytné domy. Toto okno je vybaveno otevíravými křídly, které umožňují průvan a přirozené větrání, a navíc je možné je i sklopit pro snadnější úklid. Pravé otevírání zaručuje pohodlné otevírání a zavírání okna. Ideální volba pro rekonstrukce nebo novostavby. Nečekejte a využijte skladovou dostupnost tohoto praktického okna!

Hlavní parametry:
- Rozměr: 120 x 120 cm (1200 x 1200 mm)
- Barva: Zlatý dub / Bílá
- Typ otevírání: Otevíravé + Otevíravé i sklopné (Pravé)
- Vhodné pro různé typy prostor: chalupy, sklepy, technické místnosti, obytné domy
- Skladem k okamžitému odeslání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Materiál okna plastová
Hmotnost 30 kg
Sklopná ano
Plastová okna ano

Články odjinud