Dopřejte svému domovu nový dech s dvoukřídlým plastovým oknem SOFT o rozměru 150x90cm se středovým sloupkem. Toto okno je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení elegantního designu a praktičnosti. Díky možnosti otevírání i sklopení získáte maximální flexibilitu při větrání místnosti či údržbě okna. Plastové okno SOFT nejen propouští do interiéru dostatek světla, ale také vás ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je zima či déšť. Sázka na plastová okna je investicí do budoucnosti,... Celý popis

Koupit za 8 767 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dopřejte svému domovu nový dech s dvoukřídlým plastovým oknem SOFT o rozměru 150x90cm se středovým sloupkem. Toto okno je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení elegantního designu a praktičnosti. Díky možnosti otevírání i sklopení získáte maximální flexibilitu při větrání místnosti či údržbě okna. Plastové okno SOFT nejen propouští do interiéru dostatek světla, ale také vás ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je zima či déšť. Sázka na plastová okna je investicí do budoucnosti, a proto je důležité vybrat si okna vyrobená z kvalitních materiálů, která vám poskytnou spolehlivost a dlouhou životnost. U nás najdete okna, po kterých toužíte a která dodají vašemu domovu ten správný šarm.

Hlavní parametry:
- Typ okna: dvoukřídlé plastové okno
- Rozměry: 150x90 cm
- Otevírání: otevíravé i sklopné
- Design: s středovým sloupkem
- Materiál: plast
- Funkčnost: propouští světlo a chrání před nepříznivým počasím
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Materiál okna plastová
Hmotnost 11 kg
Plastová okna ano

Články odjinud