Plastové okno SOFT o rozměru 180x140cm je skvělým prvkem pro vaše interiéry, který propouští do místnosti dostatek světla a zároveň vás chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky možnosti otevření a sklopení budete mít vždy dostatek čerstvého vzduchu a možnost rychle větrat místnost. Kvalitní plastové okno je investicí na dlouhá léta, proto si vybírejte s rozvahou a důvěřujte pouze osvědčeným výrobcům. U nás najdete okna, která splní vaše představy a budou skvěle doplňovat váš domov.... Celý popis

Koupit za 9 577 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastové okno SOFT o rozměru 180x140cm je skvělým prvkem pro vaše interiéry, který propouští do místnosti dostatek světla a zároveň vás chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky možnosti otevření a sklopení budete mít vždy dostatek čerstvého vzduchu a možnost rychle větrat místnost. Kvalitní plastové okno je investicí na dlouhá léta, proto si vybírejte s rozvahou a důvěřujte pouze osvědčeným výrobcům. U nás najdete okna, která splní vaše představy a budou skvěle doplňovat váš domov.

Hlavní parametry:
- Typ: dvoukřídlé plastové okno
- Rozměry: 180x140cm
- Otevírání: FIXní + možnost otevření a sklopení
- Materiál: plast
- Funkce: propouští světlo, chrání před zimou a deštěm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Materiál okna plastová
Hmotnost 21 kg
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud