Toto sklopné plastové okno o rozměru 100 x 60 cm v dekoru Zlatý dub / Bílá s čirým sklem je skvělou volbou pro různé typy prostor. Díky svému nadčasovému designu se hodí do chalup, sklepů, technických místností, zadních vchodů u bytovek nebo vstupů do zahrad a dvorů. Okno je vyrobeno z kvalitního 6-komorového profilu WDS 70AD, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Při rekonstrukcích či novostavbách je to ideální volba pro obytné domy či byty. Díky své univerzálnosti a jednoduchému designu... Celý popis

Koupit za 3 150 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto sklopné plastové okno o rozměru 100 x 60 cm v dekoru Zlatý dub / Bílá s čirým sklem je skvělou volbou pro různé typy prostor. Díky svému nadčasovému designu se hodí do chalup, sklepů, technických místností, zadních vchodů u bytovek nebo vstupů do zahrad a dvorů. Okno je vyrobeno z kvalitního 6-komorového profilu WDS 70AD, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Při rekonstrukcích či novostavbách je to ideální volba pro obytné domy či byty. Díky své univerzálnosti a jednoduchému designu se snadno hodí do různých prostor, ale nedoporučuje se pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 100 x 60 cm
- Dekor: Zlatý dub / Bílá
- Sklo: čiré
- Profil: 6-komorový WDS 70AD
- Typ: sklopné
- Vhodné pro: chalupy, sklepy, technické místnosti, zadní vchody, vstupy do zahrad a dvorů
- Nevhodné pro: nízkoenergetické a pasivní domy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Materiál okna plastová
Hmotnost 12 kg
Sklopná ano
Plastová okna ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud