Přinášíme Vám skladové plastové okno, které se vyznačuje skvělým poměrem ceny a kvality. Toto sklopné okno o rozměrech 50 x 60 cm v dekoru Zlatý dub / Bílá s čirým sklem je ideální volbou pro různé typy prostor. Vyrobeno z 6-ti komorového profilu WDS 70AD, poskytuje optimální izolaci a odolnost. Díky svému nadčasovému a jednoduchému designu se skvěle hodí na chalupy, do sklepů, technických místností, zadních vchodů u bytovek, vstupů do zahrad a dvorů. Toto okno je také skvělou volbou pro rekonstrukce... Celý popis

Koupit za 2 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme Vám skladové plastové okno, které se vyznačuje skvělým poměrem ceny a kvality. Toto sklopné okno o rozměrech 50 x 60 cm v dekoru Zlatý dub / Bílá s čirým sklem je ideální volbou pro různé typy prostor. Vyrobeno z 6-ti komorového profilu WDS 70AD, poskytuje optimální izolaci a odolnost. Díky svému nadčasovému a jednoduchému designu se skvěle hodí na chalupy, do sklepů, technických místností, zadních vchodů u bytovek, vstupů do zahrad a dvorů. Toto okno je také skvělou volbou pro rekonstrukce a novostavby obytných domů a bytů. Mějte na paměti, že nedoporučujeme jeho použití do nízkoenergetických a pasivních domů.

Hlavní parametry:
- Rozměr: 50 x 60 cm
- Dekor: Zlatý dub / Bílá
- Sklo: čiré
- Profil: 6-ti komorový profil WDS 70AD
- Typ: sklopné okno
- Vhodné pro: chalupy, sklepy, technické místnosti, zadní vchody, vstupy do zahrad a dvorů
- Vhodné pro: rekonstrukce a novostavby obytných domů a bytů
- Nedoporučuje se do: nízkoenergetických a pasivních domů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Hmotnost 7 kg
Materiál okna plastová
Sklopná ano

Články odjinud