Plastové okno o rozměrech 80 x 100 cm přináší elegantní a funkční řešení pro různé prostory. Díky svému nadčasovému designu a bílé barvě se skvěle hodí do chalup, sklepů, technických místností či zadních vchodů u bytovek. Toto okno je vybaveno otevíravou i sklopnou funkcí, což umožňuje optimální větrání a přístup světla. S levým otevíráním je ideální pro různé typy prostorů a uspořádání místností. Bez ohledu na to, zda plánujete rekonstrukci nebo novostavbu, toto okno je praktickým a estetickým... Celý popis

Koupit za 2 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Plastové okno o rozměrech 80 x 100 cm přináší elegantní a funkční řešení pro různé prostory. Díky svému nadčasovému designu a bílé barvě se skvěle hodí do chalup, sklepů, technických místností či zadních vchodů u bytovek. Toto okno je vybaveno otevíravou i sklopnou funkcí, což umožňuje optimální větrání a přístup světla. S levým otevíráním je ideální pro různé typy prostorů a uspořádání místností. Bez ohledu na to, zda plánujete rekonstrukci nebo novostavbu, toto okno je praktickým a estetickým doplňkem. Navíc je skladem, takže můžete mít své nové okno brzy u sebe!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 80 x 100 cm (800 x 1000 mm)
- Barva: bílá
- Otevíravé a sklopné
- Levé otevírání
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft
Materiál okna plastová
Počet komor 6
Dekor okna bílá
Orientace levé
Otevíravá ano
Hmotnost 14 kg
Šířka 80 cm
Výška 100 cm
Sklopná ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud