Olej rostlinný modifikovaný, rozpuštěný v přírodním rozpouštědle, je skvělý prostředek pro čištění a ošetřování nábytku a dalších výrobků z dřeva, jako je teak nebo akát. Tento olej dokáže oživit povrch dřeva, odstranit lehké šedivění a nečistoty, a obnovit barvu a strukturu. Díky své vysoké penetrační schopnosti krátkodobě odolává vodě a povětrnostním vlivům, a navíc má příjemnou vůni. Snadno se aplikuje, ale je důležité být opatrný, aby nedošlo k prosáknutí do okolních neošetřených dřevěných předmětů.... Celý popis

Koupit za 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Olej rostlinný modifikovaný, rozpuštěný v přírodním rozpouštědle, je skvělý prostředek pro čištění a ošetřování nábytku a dalších výrobků z dřeva, jako je teak nebo akát. Tento olej dokáže oživit povrch dřeva, odstranit lehké šedivění a nečistoty, a obnovit barvu a strukturu. Díky své vysoké penetrační schopnosti krátkodobě odolává vodě a povětrnostním vlivům, a navíc má příjemnou vůni. Snadno se aplikuje, ale je důležité být opatrný, aby nedošlo k prosáknutí do okolních neošetřených dřevěných předmětů.

Hlavní parametry:
- Použití: interiér + exteriér (nábytek, výrobky z teaku, akátu, mastných dřevin, zahradní nábytek)
- Přednosti: oživuje povrch dřeva, obnovuje barvu a strukturu, vysoký obsah sušiny, silně odpuzující vodu
- Zasychání: zaschlý povrch po 24 hodinách, přetíratelnost po 24 hodinách, proschlý povrch 5 až 10 dnů
- Výdatnost: 25-30 m2 / kg
Zobrazit více

Parametry

Značka Sokrates

Články odjinud