Teakový olej SOKRATES V-garden 0,6 l je kvalitním produktem pro čištění a ošetřování zahradního nábytku a dalších výrobků z teakového dřeva. Tento modifikovaný rostlinný olej je rozpuštěn v přírodním rozpouštědle a pochází od renomovaného holandského výrobce přírodních olejů. S Teakovým olejem SOKRATES V-garden můžete oživit povrch dřeva, odstranit lehké šedivění a nečistoty, obnovit barvu a strukturu dřeva. Díky své odolnosti vůči vodě a povětrnostním vlivům poskytuje dřevu dlouhodobou ochranu.... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Teakový olej SOKRATES V-garden 0,6 l je kvalitním produktem pro čištění a ošetřování zahradního nábytku a dalších výrobků z teakového dřeva. Tento modifikovaný rostlinný olej je rozpuštěn v přírodním rozpouštědle a pochází od renomovaného holandského výrobce přírodních olejů.

S Teakovým olejem SOKRATES V-garden můžete oživit povrch dřeva, odstranit lehké šedivění a nečistoty, obnovit barvu a strukturu dřeva. Díky své odolnosti vůči vodě a povětrnostním vlivům poskytuje dřevu dlouhodobou ochranu. S příjemnou vůní a snadnou aplikací je ideální volbou pro péči o zahradní nábytek a terasy z tvrdého dřeva.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 0,6 l
- Typ: Teakový olej
- Použití: Čištění a ošetřování zahradního nábytku a výrobků z teakového dřeva
- Složení: Modifikovaný rostlinný olej rozpuštěný v přírodním rozpouštědle
- Odolnost: Proti vodě a povětrnostním vlivům
- Vhodný pro: Teakové dřevo, akát, meranti a další tvrdé dřeviny
- Vlastnosti: Oživuje povrch, odstraňuje nečistoty, obnovuje barvu, snadná aplikace, příjemná vůně
Zobrazit více

Parametry

Velikost balení 0.6 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud