S chutným a osvěžujícím ovocem jako jsou pomeranče, je to vždy radost. Ale co není radostné, je obtížné oloupat je. S touto praktickou loupačkou na pomeranče je odstranění slupek z citrusových plodů hračkou. Díky svému designu a kvalitním materiálům je snadné a pohodlné oloupat pomeranče a další citrusy. S touto loupačkou budete mít vždy rychle připravené čerstvé ovoce k snědku. Hlavní parametry: - Délka: 20 cm - Materiál: nerez, dřevo

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chutným a osvěžujícím ovocem jako jsou pomeranče, je to vždy radost. Ale co není radostné, je obtížné oloupat je. S touto praktickou loupačkou na pomeranče je odstranění slupek z citrusových plodů hračkou. Díky svému designu a kvalitním materiálům je snadné a pohodlné oloupat pomeranče a další citrusy. S touto loupačkou budete mít vždy rychle připravené čerstvé ovoce k snědku.

Hlavní parametry:
- Délka: 20 cm
- Materiál: nerez, dřevo
Zobrazit více

Články odjinud