S naším loupačem na pomeranče už nikdy nebudete mít problém s odstraňováním kůry! Jeho nerezové ostří je navrženo tak, aby bez námahy sklouzlo pod kůru a oddělilo ji od dužiny, aniž byste museli používat nůž nebo se obávat o zbarvené prsty. Rukojeť z bukového dřeva pak zajišťuje pohodlný a pevný úchop, abyste mohli s lehkostí ovoce oloupat. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel, bukové dřevo - Barva: světlá a tmavá - Bezpečné a snadné odstraňování kůry - Pohodlná rukojeť pro snadné použití Celý popis

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším loupačem na pomeranče už nikdy nebudete mít problém s odstraňováním kůry! Jeho nerezové ostří je navrženo tak, aby bez námahy sklouzlo pod kůru a oddělilo ji od dužiny, aniž byste museli používat nůž nebo se obávat o zbarvené prsty. Rukojeť z bukového dřeva pak zajišťuje pohodlný a pevný úchop, abyste mohli s lehkostí ovoce oloupat.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel, bukové dřevo
- Barva: světlá a tmavá
- Bezpečné a snadné odstraňování kůry
- Pohodlná rukojeť pro snadné použití
Zobrazit více

Články odjinud