S naším speciálním vysoce kvalitním lepidlem na obkladačky 24a můžete snadno a rychle přilepit dlaždice a další obkladové prvky na různé druhy podkladů. Díky své vysoké flexibilitě je ideální pro podklady, které se mohou pohybovat, a po zatvrdnutí zůstává elastické, voděodolné a nehořlavé. S tímto lepidlem můžete lepit obklady na umakart, sádrokarton, dřevo, dřevotřískové desky, cemento-třískové desky, kovové podklady a mnoho dalších materiálů. Je perfektní pro lepení nových obkladů na staré, tzv.... Celý popis

Koupit za 146 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším speciálním vysoce kvalitním lepidlem na obkladačky 24a můžete snadno a rychle přilepit dlaždice a další obkladové prvky na různé druhy podkladů. Díky své vysoké flexibilitě je ideální pro podklady, které se mohou pohybovat, a po zatvrdnutí zůstává elastické, voděodolné a nehořlavé. S tímto lepidlem můžete lepit obklady na umakart, sádrokarton, dřevo, dřevotřískové desky, cemento-třískové desky, kovové podklady a mnoho dalších materiálů. Je perfektní pro lepení nových obkladů na staré, tzv. „obklad na obklad“, a také pro lepení dlažeb na podlahy s podlahovým vytápěním.

Hlavní parametry:

- Silná přilnavost
- Elastické
- Voděodolné
- Nehořlavé

Příklady použití:

- Lepení „obklad na obklad“
- Lepení nástěnných obkladů horizontálně i vertikálně
- Speciálně vhodné pro lepení obkládaček a dlaždic v kuchyních a vlhkých místnostech
- Vyhovuje k lepení dlaždic na podklad, který „pracuje“
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Typ lepidla
Barva žluté světle
Značka Soudal

Články odjinud