Pro lepení dřevěných částí, konstrukčních prvků a dalších materiálů je tu nestékavé konstrukční polyuretanové lepidlo s vysokou lepicí silou. Toto transparentní lepidlo je trvale odolné vodě a splňuje normu D4 (ČSN EN 204), což zaručuje jeho spolehlivost. Navíc nezanechává skvrny a lze ho použít i na mírně vlhké podklady. Jeho schopnost zpěnění umožňuje vyplnění mezer a lepení ne zcela rovných povrchů, což je ideální pro různé konstrukční účely. Hlavní parametry: - Rychleschnoucí - Vyplňovací schopnosti... Celý popis

Koupit za 163 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro lepení dřevěných částí, konstrukčních prvků a dalších materiálů je tu nestékavé konstrukční polyuretanové lepidlo s vysokou lepicí silou. Toto transparentní lepidlo je trvale odolné vodě a splňuje normu D4 (ČSN EN 204), což zaručuje jeho spolehlivost. Navíc nezanechává skvrny a lze ho použít i na mírně vlhké podklady. Jeho schopnost zpěnění umožňuje vyplnění mezer a lepení ne zcela rovných povrchů, což je ideální pro různé konstrukční účely.

Hlavní parametry:
- Rychleschnoucí
- Vyplňovací schopnosti díky zpěnění
- Vysoká lepící síla
- Výtečná vodovzdornost (D4 - ČSN EN 204)

Toto lepidlo je skvělou volbou pro průmyslové lepení dřeva a nábytku, stejně jako pro lepení různých dřevěných desek, panelů či izolačních materiálů včetně polystyrenu. Jeho použití je rozmanité a poskytuje spolehlivé spoje i při náročných podmínkách. Pro detailní informace o pracovním postupu se podívejte do technického listu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Velikost balení 300 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Soudal
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud