S polyuretanovým lepidlem, které nabízí krátkou dobu schnutí, velkou lepicí sílu a nejvyšší třídu vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204), máte zajištěný spolehlivý spoj na dlouhou dobu. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou adhezní silou a dokáže i napěňovat, což znamená, že je ideální pro lepení různých materiálů. Navíc ho lze použít i na vlhké dřevo, což je skvělá vlastnost pro práce venku nebo v prostředí s vysokou vlhkostí. Díky své snadné aplikaci a rychlému schnutí je toto lepidlo ideální volbou pro... Celý popis

Koupit za 210 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polyuretanovým lepidlem, které nabízí krátkou dobu schnutí, velkou lepicí sílu a nejvyšší třídu vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204), máte zajištěný spolehlivý spoj na dlouhou dobu. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou adhezní silou a dokáže i napěňovat, což znamená, že je ideální pro lepení různých materiálů. Navíc ho lze použít i na vlhké dřevo, což je skvělá vlastnost pro práce venku nebo v prostředí s vysokou vlhkostí.

Díky své snadné aplikaci a rychlému schnutí je toto lepidlo ideální volbou pro průmyslové lepení v nábytkářském průmyslu, výrobu okenních a dveřních rámů nebo lepení dřevěných konstrukčních prvků. Dokonce ho lze použít i pro interiérové aplikace, kde je častý kontakt s vodou nebo kondenzovanou vodou.

S tímto polyuretanovým lepidlem dosáhnete silných a trvanlivých spojů, které odolají i náročným podmínkám. Navíc zvýšíte výslednou pevnost spoje jednoduše stlačením nebo zatížením ve svěrách.

**Hlavní parametry:**
- Snadná aplikace
- Rychleschnoucí
- Vodovzdornost D4 (ČSN EN 204)
- Lze použít na vlhké dřevo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Velikost balení 250 ml
Typ lepidla
Barva hnědé
Značka Soudal

Články odjinud