Polyuretanové lepidlo s vysokou lepicí silou a vodovzdorností D4 je ideální volbou pro průmyslové lepení v nábytkářském průmyslu nebo pro výrobu okenních a dveřních rámů s expozicí vlhkosti. Toto lepidlo se vyznačuje rychlým schnutím a vyplňovacími schopnostmi, což zajišťuje silné a odolné spoje. Může být použito i na vlhké dřevo a díky své adhezní síle je ideální pro lepení dřevěných konstrukčních prvků. Hlavní parametry: - Snadná aplikace - Rychleschnoucí - Vodovzdornost D4 (ČSN EN 204) - Lze... Celý popis

Koupit za 2 376 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polyuretanové lepidlo s vysokou lepicí silou a vodovzdorností D4 je ideální volbou pro průmyslové lepení v nábytkářském průmyslu nebo pro výrobu okenních a dveřních rámů s expozicí vlhkosti. Toto lepidlo se vyznačuje rychlým schnutím a vyplňovacími schopnostmi, což zajišťuje silné a odolné spoje. Může být použito i na vlhké dřevo a díky své adhezní síle je ideální pro lepení dřevěných konstrukčních prvků.

Hlavní parametry:
- Snadná aplikace
- Rychleschnoucí
- Vodovzdornost D4 (ČSN EN 204)
- Lze použít na vlhké dřevo

Nezapomeňte si před použitím přečíst pracovní postup v technickém listu a dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Toto lepidlo je klasifikováno jako nebezpečný výrobek, proto je důležité dodržovat preventivní opatření a ochranné prostředky. S tímto polyuretanovým lepidlem dosáhnete silných a odolných spojů, které odolají i náročným podmínkám.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva hnědé
Značka Soudal

Určitě si přečtěte

Články odjinud