Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo 67a je ideální volbou pro truhláře a tesaře, kteří hledají spolehlivý produkt s velmi rychlou dobou tuhnutí a silným přilnutím k materiálu. Toto lepidlo je navrženo speciálně pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu, a to včetně spojů zahradního nábytku, kuchyňských linek, dřevěných schodišť, eurooken a dalších výrobků z různých druhů dřeva, včetně tvrdých i exotických druhů. Po zaschnutí je lepidlo poloprůhledné a... Celý popis

Koupit za 680 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo 67a je ideální volbou pro truhláře a tesaře, kteří hledají spolehlivý produkt s velmi rychlou dobou tuhnutí a silným přilnutím k materiálu. Toto lepidlo je navrženo speciálně pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu, a to včetně spojů zahradního nábytku, kuchyňských linek, dřevěných schodišť, eurooken a dalších výrobků z různých druhů dřeva, včetně tvrdých i exotických druhů.

Po zaschnutí je lepidlo poloprůhledné a zařazeno do třídy odolnosti vůči působení vlhkosti D3 dle normy ČSN EN 204, což zajišťuje vysokou odolnost proti vodě. Tento produkt je rychleschnoucí a nabízí vynikající výsledky při konstrukčním lepení, jako jsou spoje pero-drážka, perforované desky nebo přířezy.

**Hlavní parametry:**
- Rychleschnoucí
- Silné přilnutí k materiálu
- Odolnost proti vodě D3 (ČSN EN 204)
- Po zaschnutí průhledné

**Příklady použití:**
- Lepení dřeva, dřevotřísky, dřevěných šablon, lepenky apod.
- Interiérové aplikace s dlouhodobým působením vysoké vlhkosti
- Výroba okenních a dveřních rámů s expozicí vlhkosti vyžadující třídu vodovzdornosti D3 dle EN 204
- Konstrukční lepení spojů pero-drážka, perforovaných desek, přířezů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva bílé
Tmely na dřevo ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud