Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo je ideální volbou pro truhláře a tesaře, kteří hledají spojení s velmi rychlou dobou tuhnutí a silnými spoji. Toto lepidlo je navrženo pro konstrukční lepení dřevěných prvků jak ve stavebnictví, tak v průmyslu. Může být použito pro lepení spojů zahradního nábytku, kuchyňských linek, dřevěných schodišť, eurooken a dalších výrobků z různých druhů dřeva, včetně tvrdého i exotického dřeva. Díky své odolnosti vůči působení vlhkosti třídy D3 (ČSN EN 204) je... Celý popis

Koupit za 163 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo je ideální volbou pro truhláře a tesaře, kteří hledají spojení s velmi rychlou dobou tuhnutí a silnými spoji. Toto lepidlo je navrženo pro konstrukční lepení dřevěných prvků jak ve stavebnictví, tak v průmyslu. Může být použito pro lepení spojů zahradního nábytku, kuchyňských linek, dřevěných schodišť, eurooken a dalších výrobků z různých druhů dřeva, včetně tvrdého i exotického dřeva. Díky své odolnosti vůči působení vlhkosti třídy D3 (ČSN EN 204) je vhodné i pro lepení dřevotřísky, dřevěných šablon a dalších materiálů.

Hlavní parametry:

- Rychleschnoucí lepidlo
- Silné přilnutí k materiálu
- Odolnost proti vodě třídy D3 (ČSN EN 204)
- Po zaschnutí průhledné

Použití tohoto lepidla je rozmanité, zahrnuje lepení dřeva, dřevotřísky, dřevěných šablon, lepenky a dalších materiálů. Je ideální pro interiérové aplikace s dlouhodobým vystavením vysoké vlhkosti, stejně jako pro výrobu okenních a dveřních rámů, které musí být konstruovány ve třídě vodovzdornosti D3 dle EN 204. Toto lepidlo je také vhodné pro konstrukční lepení, například spojů pero-drážka, perforovaných desek nebo přířezů. Pro podrobný pracovní postup se obraťte na technický list produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Velikost balení 750 ml
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Soudal
polyuretanové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud