Tmel na opravy a trvalé utěsnění proti pronikání vody vám poskytne spolehlivé řešení při netěsnostech střešních krytin, okapů, svodů, kolem komínů, oken či větracích prvků. Tento průhledný tmel je snadno použitelný a dokáže být aplikován i pod vodou, což umožňuje provádět opravy i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Díky jeho vynikající přilnavosti ke všem běžným stavebním materiálům a odolnosti vůči UV záření a povětrnostním vlivům je ideální volbou pro různé typy střech a stavebních konstrukcí.... Celý popis

Koupit za 263 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel na opravy a trvalé utěsnění proti pronikání vody vám poskytne spolehlivé řešení při netěsnostech střešních krytin, okapů, svodů, kolem komínů, oken či větracích prvků. Tento průhledný tmel je snadno použitelný a dokáže být aplikován i pod vodou, což umožňuje provádět opravy i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Díky jeho vynikající přilnavosti ke všem běžným stavebním materiálům a odolnosti vůči UV záření a povětrnostním vlivům je ideální volbou pro různé typy střech a stavebních konstrukcí.

**Hlavní parametry:**
- 100% transparentní (čirý)
- Snadná aplikace
- Obsahuje rozpouštědla
- Vhodný pro různé materiály (asfalt, beton, kovy, sklo, kámen, dřevo, plasty)
- Přilnavý i na mokré povrchy
- Možnost přetírání po vytvrzení
- Odolný vůči UV záření, vodě a povětrnostním vlivům

Díky těmto vlastnostem je tento tmel ideální pro vodotěsné tmelení prasklin, opravy okapů a svodů, těsnění kolem střešních oken, havarijní opravy za deště a stavební spáry ve vlhkém prostředí. S ním můžete být jistí, že vaše konstrukce budou chráněny před nepříznivými povětrnostními podmínkami a voda se do nich nedostane.

Nebojte se ani náročných podmínek, tento tmel vám poskytne spolehlivé a trvalé utěsnění, které obstojí i za extrémních teplot a povětrnostních podmínek. S tímto tmelem budete mít jistotu, že vaše opravy budou dlouhodobé a spolehlivé.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití do exteriéru
Velikost balení 300 ml
Typ tmely
Barva transparentní
Značka Soudal
silikonové tmely ano

Články odjinud