SOUDAL Sekundové lepidlo je špičkovým produktem pro rychlé a trvalé spojování různých materiálů. Toto vysoce kvalitní lepidlo je ideální volbou pro domácnost, profesionální řemeslníky i dílny díky své univerzálnosti a spolehlivosti. Díky bázi z kyanoakrylátu a tepelné odolnosti od -40°C do 120°C dokáže tento produkt spojit materiály jako porcelán, sklo, guma, plasty či kovy během pouhé minuty. S obsahem 20 g v lahvičce je snadno skladovatelný a díky transparentní barvě je diskrétní. SOUDAL Sekundové... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SOUDAL Sekundové lepidlo je špičkovým produktem pro rychlé a trvalé spojování různých materiálů. Toto vysoce kvalitní lepidlo je ideální volbou pro domácnost, profesionální řemeslníky i dílny díky své univerzálnosti a spolehlivosti. Díky bázi z kyanoakrylátu a tepelné odolnosti od -40°C do 120°C dokáže tento produkt spojit materiály jako porcelán, sklo, guma, plasty či kovy během pouhé minuty. S obsahem 20 g v lahvičce je snadno skladovatelný a díky transparentní barvě je diskrétní. SOUDAL Sekundové lepidlo je nenahraditelným pomocníkem pro každodenní opravy a kreativní projekty.

Hlavní parametry:
- Typ: Sekundové lepidlo
- Barva: Transparentní (bezbarvá)
- Báze: Kyanoakrylát
- Tepelná odolnost: -40°C až 120°C
- Doba vytvrzení: 1 min.
- Obsah: 20 g
- Materiál: porcelán, sklo, guma, plasty, kovy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Soudal
univerzální lepidla ano

Články odjinud