S polyuretanovým lepidlem PU Lepidlo Pro 45P získáte spojení, na které se můžete spolehnout. Toto lepidlo je nejen velmi rychleschnoucí, ale také disponuje mimořádně vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností třídy D4 dle normy ČSN EN 204. Během procesu vytvrzování dokáže lepidlo napěňovat, což zlepšuje jeho schopnost vyplňování mezer. Doba stlačení lepených částí je pouze 30 minut, což usnadňuje práci a zkracuje čekací dobu. Toto univerzální lepidlo je ideální pro konstrukční lepení všech... Celý popis

Koupit za 305 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S polyuretanovým lepidlem PU Lepidlo Pro 45P získáte spojení, na které se můžete spolehnout. Toto lepidlo je nejen velmi rychleschnoucí, ale také disponuje mimořádně vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností třídy D4 dle normy ČSN EN 204. Během procesu vytvrzování dokáže lepidlo napěňovat, což zlepšuje jeho schopnost vyplňování mezer. Doba stlačení lepených částí je pouze 30 minut, což usnadňuje práci a zkracuje čekací dobu.

Toto univerzální lepidlo je ideální pro konstrukční lepení všech typů dřevěných výrobků, včetně těch z tvrdých a exotických dřevin, a lze ho použít dokonce i na vlhké dřevo. Díky své vodovzdornosti je vhodné pro interiérové aplikace s krátkodobým působením vody nebo kondenzované vody, stejně jako pro exteriérové aplikace vystavené povětrnostním vlivům.

PU Lepidlo Pro 45P je skvělou volbou pro výrobu okenních a dveřních rámů, které jsou vystaveny vlhkosti, a pro konstrukční lepení dřevěných výrobků, kde je vyžadována vysoká odolnost vůči vlhkosti. S tímto lepidlem dosáhnete pevných a trvanlivých spojů, které odolají i náročným podmínkám.

Hlavní parametry:
- Rychle schnoucí polyuretanové lepidlo
- Napěňování během vytvrzování s výbornými vyplňovacími schopnostmi
- Vodovzdornost třídy D4 dle normy ČSN EN 204
- Vhodné pro konstrukční lepení dřevěných výrobků včetně tvrdých a exotických dřevin
- Použitelné i na vlhké dřevo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva hnědé

Určitě si přečtěte

Články odjinud