SOUDAL Sádrový tmel 200g

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Sádrový tmel je ideální volbou pro vyrovnávání stavebních povrchů v interiéru s možností nanášení i v silných vrstvách až do 5 cm. Tento produkt plně nahrazuje klasickou sádru a díky svým vlastnostem ji dokonce předčí. S dlouhou dohou zpracovatelnosti až 20 minut umožňuje precizní práci a po částečném zavadnutí po 30 minutách lze povrch dohladit vlhkou houbou. Po 2 až 4 hodinách (v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti) je možné zaschlý povrch brousit, čímž získáte dokonale hladký výsledek. Hlavní... Celý popis

Koupit za 56 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sádrový tmel je ideální volbou pro vyrovnávání stavebních povrchů v interiéru s možností nanášení i v silných vrstvách až do 5 cm. Tento produkt plně nahrazuje klasickou sádru a díky svým vlastnostem ji dokonce předčí. S dlouhou dohou zpracovatelnosti až 20 minut umožňuje precizní práci a po částečném zavadnutí po 30 minutách lze povrch dohladit vlhkou houbou. Po 2 až 4 hodinách (v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti) je možné zaschlý povrch brousit, čímž získáte dokonale hladký výsledek.

Hlavní parametry:
- Velmi dobrá přilnavost na stavební podklady
- Brousitelný po vyschnutí
- Dlouhá doba zpracovatelnosti (cca 20 min)

Použijte sádrový tmel při tmelení při instalačních a stavebních pracích, na vyrovnávání a opravy stavebních povrchů, lokální nebo plošné opravy nerovností nebo odpadlých míst a pro vyplňování děr a trhlin. S tímto všestranným produktem dosáhnete profesionálních výsledků při renovaci či úpravách interiéru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Typ tmely
Barva bílé
Značka Soudal
tmelové pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud