Sklenářský tmel, který si zamilujete! S touto vysoce kvalitní klasickou formulí bude každá oprava nebo výroba skleněných konstrukcí hračkou. Díky své snadné aplikaci a vyhlazování budete mít hotovo rychle a bez námahy. A co je nejlepší, po vytvrzení se nemusíte obávat drobení nebo praskání - tento tmel je odolný a přetíratelný běžnými barvami. Hlavní parametry: - Velmi snadná aplikace - Dobrá přilnavost na dřevo, kovy a sklo - Rychlé zasychání - Vhodný pro interiér i exteriér Použijte tento sklenářský... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklenářský tmel, který si zamilujete! S touto vysoce kvalitní klasickou formulí bude každá oprava nebo výroba skleněných konstrukcí hračkou. Díky své snadné aplikaci a vyhlazování budete mít hotovo rychle a bez námahy. A co je nejlepší, po vytvrzení se nemusíte obávat drobení nebo praskání - tento tmel je odolný a přetíratelný běžnými barvami.

Hlavní parametry:

- Velmi snadná aplikace
- Dobrá přilnavost na dřevo, kovy a sklo
- Rychlé zasychání
- Vhodný pro interiér i exteriér

Použijte tento sklenářský tmel na zasklívání tabulových skel do dřevěných a kovových rámů, při tmelení skleněných výplní skleníků nebo na různé utěsňovací a vyplňovací aplikace. S jeho vlastnostmi a širokým spektrem využití se stanete opravdovým mistrem sklenářských prací!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Typ tmely
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud