Sklenářský tmel, který vyniká svou vysokou kvalitou a snadnou aplikací. S touto klasickou variantou tmelu budete mít dokonalou kontrolu nad každým detailem. Díky jeho vlastnostem se snadno nanáší a vyhlazuje, a co je nejdůležitější – po vytvrzení zůstává pevný, nedrolí se a nepraská. Navíc po vytvrzení je tento tmel přetíratelný běžnými barvami, což zvyšuje jeho univerzálnost a využitelnost. Hlavní parametry: - Velmi snadná aplikace - Dobrá přilnavost na dřevo, kovy a sklo - Rychlé zasychání -... Celý popis

Koupit za 65 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sklenářský tmel, který vyniká svou vysokou kvalitou a snadnou aplikací. S touto klasickou variantou tmelu budete mít dokonalou kontrolu nad každým detailem. Díky jeho vlastnostem se snadno nanáší a vyhlazuje, a co je nejdůležitější – po vytvrzení zůstává pevný, nedrolí se a nepraská. Navíc po vytvrzení je tento tmel přetíratelný běžnými barvami, což zvyšuje jeho univerzálnost a využitelnost.

Hlavní parametry:

- Velmi snadná aplikace
- Dobrá přilnavost na dřevo, kovy a sklo
- Rychlé zasychání
- Vhodný pro interiér i exteriér

Příklady použití:

- Zasklívání tabulových skel do dřevěných a kovových rámů
- Tmelení skleněných výplní skleníků
- Různé utěsňovací a vyplňovací aplikace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soudal
Typ tmely
Značka Soudal
silikonové tmely ano

Články odjinud